Ballina | Analiza tė projektligjeve | Opinione | Seancat plenare | Deputetėt | Grupet parlamentare | Komisionet parlamentarePėr ne | Kontakti

Afėrdita Berisha-Shaqiri
• CV
• Pjesėmarrja nė seanca
• Ēėshtje
• Diskutimet
• Pyetje
•
Pjesėmarrja nė seanca
Mungesat nė seanca
Ēėshtje
Pyetje

Partia:

Lidhja Demokratike e Kosovės (LDK)
   
   

Ditėlindja:

08.03.1970

Vendi i lindjes:

-

Gjendja martesore:

-

Arsimimi

Maxhistre e Ekonomisė

Pozita nė Kuvend

 Komisioni pėr Bujqėsi, Pylltari dhe Mjedis e Planifikim Hapėsinor, Anėtare

Funksione apo mandate tjera politike

-

Pozitat e tanishme dhe tė mėhershme / aktivitetet jashtė politikės

-

Njohja e gjuhėve

-

Adresa dhe detajet tjera pėr kontaktim

-

E-mail:

aferdita.berisha@assembly-kosova.org